- NOVINKY - O NÁS - DEVON REX - MAČKY - KOCÚRI - NA DÔCHODKU - MAČIATKA - ODCHOVY - GALÉRIA - KONTAKT - LINKY - SIEŇ SLÁVY -

 

Aktuálne mačiatka


 

Enzík & Yess Rexclusive - hľadáme spoločný domov!

Enzo, vlastným menom Tattoo Rexclusive /nar. 26.12.2009/ a jeho o rok mladší braček Yess Rexclusive /nar. 23.3.2011/ si z osobných dôvodov hľadajú nový, iba spoločný, láskavý domov. Yessko aj Enzík sú kastrovaní kocúrici rasy devon rex s PP, narodení a odchovaní v našej CHS. Obaja sú kastrovaní, pravidelne očkovaní a top fit. Sú to veselí a milí bezproblémoví mačiaci, ktorí potrebujú kopu lásky a pozornosti a majú pred sebou ešte minimálne polovicu svojho života. Enzík je červený a ako správny redhead je aktívny a živý, Yessko je vo farbe čierno dymovej a je to maznáčik na pohľadanie, ktorý sa veľmi fixuje na človeka. Obaja chlapci sú na seba silno naviazaní a majú sa veľmi radi, preto hľadáme len rodinu, ktorá bude ochotná si ich adoptovať spoločne.
Podmienkou adopcie je kontakt s chovateľkou (tj. so mnou) a podpísanie adopčnej zmluvy.
V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na t.č.0908 158 933


 

Ponuka pre tých, ktorí majú srdce aj domov pripravené pre mačiatko, ale z finančných dôvodov si naše mačiatko nemôžu dovoliť...
V OZ Mačací raj /www.macaci-raj.sk /čaká na svoj stály domov množstvo mačiek všetkých farieb, druhov a vekových kategórií! Každé jedno má svoj ťažký životný príbeh a zaslúži si šancu na milujúci domov! Prosím, nepodporujte predaj lacných mačiatok či šteniatok /www.lacnesteniatka.sk/ Výchova a starostlivosť o akékoľvek mláďatko a jeho rodičov si vyžaduje nemalé financie. Lacné zvieratko je lacné na úkor jeho zdravia a zdravia a šťastia jeho rodičov - podporte radšej dobrú vec a dajte domov úžasnému stvoreniu z útulku. Mačičky sú voľné na adopciu celkom zdarma, len s podmienkou kastrácie u mačiatok, a smelo môžu konkurovať aj ich čistokrvným príbuzným. Sú to prekrásne, jedinečné a očarujúce majstrovské diela ulice a prírody.
Tu Vám predstavujeme iba niekoľko z mačiatok a mačiek pripravených na adopciu:

Lucy Tamarka
Sofia Miuska
Eliska Simonka

Sivko

Od nových majiteľov Yummy sme dostali úžasné video našich ufónov. Takýto fantastický darček nás veľmi potešil a chceme sa s ním aj podeliť.
Ďakujeme Saskja a René!

www.youtube.com

Viac informácií o starostlivosti o mačiatko a o všetkom, čo Vás čaká po jeho príchode nájdete TU.

Informácie a niektoré dôvody vedúce k stanoveniu ceny mačiatka nájdete TU.

Odstrašujúci príbeh o mačiatku ktoré sa dostalo do rúk nesprávnym ľuďom - nočná mora každého chovateľa: TU 


© DD Design