- NOVINKY - O NÁS - DEVON REX - MAČKY - KOCÚRI - NA DÔCHODKU - MAČIATKA - ODCHOVY - GALÉRIA - KONTAKT - LINKY - SIEŇ SLÁVY -

O nás


Chovná stanica REXCLUSIVE *SK  je registrovaná vo FIFe od roku 2007. Naše mačky žijú s ďalšími zvieracími miláčikmi a s nami v rodinnom dome na vidieku. K dispozícii majú bez obmedzení celý dom a zabezpečenú terasu.
 

Cieľom nášho chovu je umožniť ľuďom spoznať  týchto malých klaunov a rozšíriť tak základňu fanúšikov tejto pomerne mladej rasy. Snažíme sa odchovávať zdravé, vyrovnané, spokojné a exteriérovo aj povahovo čo možno najtypovejšie mačiatka DRX.
 

Mačiatka sú u nás naozaj centrom všetkého diania, chránime ich „ako oko v hlave" a neúnavne všetci rozmaznávame. To isté očakávame aj od budúcich majiteľov.  Pretože pre naše mačiatka hľadáme domov na celý život, orientujeme sa na ľudí som zmyslom pre zodpovednosť, ktorí si uvedomujú a počítajú s tým, že ich naša mačička bude sprevádzať životom ďalších 10-15 rokov.  Uprednostňujeme  najmä záujemcov o domáceho miláčika a ďalšieho člena rodiny. Podmienkou kúpy je vždy udržiavanie min. písomného kontaktu nového majiteľa s našou chs. Naše odchovy zostávajú súčasťou CHS aj po odchode do nového domova.


 

Naše mačiatka odchádzajú do svojich domovov vo veku minimálne 12 týždňov. Všetky mačky z našej chovateľskej stanice majú pri prevzatí novým majiteľom  PP, kúpnopredajnú zmluvu,petpas a čip. Sú odčervené a zaočkované proti panleukopénii, calcivírusom a rinotrachitíde. Vo výbave majú aj CD s fotkami, vzorku krmiva na prvé dni a hračku, ktorá im uľahčí zmenu. Mačiatka vyrastajú  v našej domácnosti, sú súčasťou bežného chodu rodiny a sú zvyknuté na ľudí, psy a iné mačky. Preto by ich prechod do nového domova mal prebiehať bez väčších problémov. V prípade akýchkoľvek  komplikácii zaručujeme novým majiteľom našu pomoc a chovateľský servis.

 

 

Naše mačiatka vo svete
Rexclusive odchovy žijú so svojimi majiteľmi šťastný život v týchto krajinách:
Slovensko
Čechy
Maďarsko
Rakúsko
Španielsko
Luxemburg
Nemecko
Fínsko
USA
Írsko
Kanada

 

 

 

 

© DD Design